Balog Miklós

Balog Miklós, épületgépész, cégvezető
főgondnok és presbiter

1958-ban születtem Budapesten. Dunakeszin kereszteltek meg, itt jártam általános iskolába. Középiskolát, technikumot Budapesten végzetem el épületgépészként. 1972-ben konfirmáltam a Dunakeszi Gyülekezetben. 1982-ben házasodtam, innentől kezdve „felnőttként” kötődőm szorosabban gyülekezetünkhöz. Két gyermekünkkel jelenleg is a városban élünk. 1986-ban presbiternek választottak, 1992-től látom el a gyülekezetünkben a gondnoki feladatokat. Szolgálatom alatt mindig szem előtt tartottam az ökumenikus szellemiséget. Ahogy presbiteri eskünkben is írva van „gondosan felvigyázok, hogy a gyülekezetünkben mindenek ékesen és jó renddel legyenek, az Egyház javát a magam hasznának elébe helyezem… Isten engem úgy segéljen.” Hálás vagyok Istennek, hogy a részese lehettem a gyülekezetünk belső és külső megújulásának.