Nagy Gábor István Dr., üzletfejlesztési menedzser
presbiterA dunakeszi gyülekezetnek 2017 óta vagyok tagja, előtte presbiterként szolgáltam a zuglói egyházközségben, ahol jegyzőkönyvvezető voltam, és az ottani alapítvány ügyeit vittem. Nős vagyok, három gyerekem van. A dunakeszi egyházközségben presbiterré választásom óta az alapítvány ügyeit viszem elnökként, valamint rendszeresen szolgálok ügyeletesként a Barátság úti imateremben. Amit szolgálok, jó lélekkel szeretném végezni.