Szolyvai köszönőlevél

Örömmel tudatjuk, hogy a Magyar Református Szeretetszolgálat segítségével megérkeztek csomagjaink a kárpátaljai Szolyvára. Köszönjük szépen mindenkinek a segítséget és támogatást! Hordozzuk őket továbbra is imádságban!

Minden jó adomány és minden tökéletes ajándék onnan felülről, a világosság Atyjától száll alá.

Jakab 1:17

Köszönőlevél

Kedves Dunakeszi Református Gyülekezet! Kedves testvéreink!

Hálával telt meg a szívünk, hogy ebben a nehéz időszakban is számíthatunk Önökre. Köszönjük, hogy mély együttérzéssel osztozva nehézségeinkben önzetlen segítségnyújtással és elkötelezettséggel támogatják óvodánkat és gyülekezetünket.

Ebben a háború miatt kialakult nehézségekkel teli időszakban, amikor a gyerekeknek túl korán meg kellett ismerniük a háború fogalmát, a bombariadók és áramszünetek közepette az Önök ajándékai elhozták a ragyogást a gyerekek arcára. A táskákban, a dobozokban, az ajándékok belsejében nagyon értékes dolog található – az adományozók szeretete, hisz tudjuk, az ajándékok mögött testvéri szívek vannak. Mi is ilyen testvéri szeretettel gondolunk Önökre.

Hálás szívvel kívánjuk a gyülekezet minden tagjának, hogy a Jó Isten áldása és szeretete kísérje életüket!

Őszinte köszönettel:

a Szolyvai magyar református gyülekezet és a magyar református óvoda

Áldott Békés Karácsonyi ünnepeket és Boldog Új Évet kívánunk Önöknek!

Lehet, hogy egy kép erről: 2 ember, álló emberek és belső tér
Lehet, hogy egy kép erről: 3 ember
Nem érhető el leírás a fényképhez.
Print Friendly, PDF & Email

A kommentelés lezárva, de ezzel a linkkel hivatkozhatsz az oldalra.