Június 14-én váci túrára hívjuk a férfikör tagjait. Két keréken az istentisztelet után indulunk a templomkertből. Számításaink szerint másfél óra tekeréssel érünk el a célig. A túra előnyeit az összetartásban, a női körhöz való felzárkózásban is láthatjuk, de ezeknél is kézzelfoghatóbb, hogy minden túrázó felmentést kap az öltöny-nyakkendő alól már a istentiszteleten is és parkolni is könnyebb biciklivel a templomkertben.
Ha valaki csak négy keréken tud csatlakozni, 13 órakor a váci Lámpás söröző és grillteraszon (Fürdő u. 3.) találkozunk. A terv az, hogy a kb. 21 km-es út után egy megérdemelt könnyű vasárnapi ebédet fogyasztunk el
együtt. Egyúttal meg is hívjuk a Papunkat egy sörre (ha szigorúak vagyunk, akkor fejenként egyre).
Kérjük, hogy jelentkezzetek ezen a doodle űrlapon a részvételre, hogy tudjuk mekkora asztalt foglaljunk: https://doodle.com/group-poll/participate/az43kV8d
Aki még nem iratkozott fel a férfikör levelező listájára, itt megteheti:
dunakeszi-reformatus-ferfikor@googlegroups.com
Mindenkit várunk szeretettel!
Kiss Paszkál
A kommentelés lezárva, de ezzel a linkkel hivatkozhatsz az oldalra.